Ljuskrona skuret trä Godspiltgården

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSKRONA, 1900-talets första hälft, 6-armad, skuret trä, höjd ca 90 cm
PROVENIENS: Godspiltgården, Grufan, Dala-Järna

Smärre skador

313796

2015-05-31