Elis Chiewitz

Elis Chiewitz
Elis Chiewitz
Elis Chiewitz
Elis Chiewitz
Elis Chiewitz
Elis Chiewitz
Elis Chiewitz
Elis Chiewitz
Elis Chiewitz
Elis Chiewitz

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ELIS CHIEWITZ (1784-1839): Borgeliga miljöer, tusch, varav en signerad, ca 20x25 vardera, kan variera lite

Fläckar, slitage

313797

2015-05-31