Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
DAVID WALLIN (1876-1957): Strandvy, signerad D. Wallin, olja på duk, 24X17,5 cm
313798
2015-05-31
Gör en kostnadsfri värdering här