Olle Ängkvist oljemålning

Olle Ängkvist oljemålning
Olle Ängkvist oljemålning
Olle Ängkvist oljemålning
Olle Ängkvist oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OLLE ÄNGKVIST (1922-2006):"Stilla vågor i motljus nr 9, signerad a tergo Olle Ängkvist, olja på pannå, 40x51 cm

313806

2015-05-31