Ljusstakar
2015-05-31
313807
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 2 st., snarlika, tenn, N. G. Norstrand, Lund 1824, höjd 11 cm
Lagningar, skador