Lennart Rosensohn mixed media
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LENNART ROSENSOHN (1918-1994), Torah-läsning, signerad och daterad Rosensohn 1976, blandteknik på papper, 24 x 33 cm
Torah-reading, signed and dated Rosensohn 1976, mixed media
Föremålet ingår i tema Judaica
313819
2015-06-01