Lennart Rosensohn mixed media

Lennart Rosensohn mixed media
Lennart Rosensohn mixed media
Lennart Rosensohn mixed media
Lennart Rosensohn mixed media

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LENNART ROSENSOHN (1918-1994), Torah-läsning, signerad och daterad Rosensohn 1976, blandteknik på papper, 24 x 33 cm

Torah-reading, signed and dated Rosensohn 1976, mixed media
Föremålet ingår i tema Judaica

313819

2015-06-01