Gelatinsilverfotografier

Gelatinsilverfotografier
Gelatinsilverfotografier
Gelatinsilverfotografier
Gelatinsilverfotografier
Gelatinsilverfotografier
Gelatinsilverfotografier
Gelatinsilverfotografier
Gelatinsilverfotografier

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GELATINSILVERFOTOGRAFIER, 20 st., bl a stämplade Beata Bergström, Wolf Krabel, Lennart Jansson, övriga okända, 40x30 cm och mindre, flertalet 23x16 cm

Skador

313820

2015-06-01