Herman Neujd

Herman Neujd
Herman Neujd
Herman Neujd
Herman Neujd
Herman Neujd
Herman Neujd

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HERMAN NEUJD (1872-1931): Kvinnostudie, signerad och daterad H Neujd 1912, patinerad gips, höjd 26 cm

Nagg

313836

2015-06-01