Hörnskåp 1800-tal Godspiltgården

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HÖRNSKÅP, 1800-tal, furu, höjd ca 209, 125x79 cm
PROVENIENS: Godspiltgården, Grufan, Dala-Järna

Nycklar saknas

313837

2015-06-01