Unknown artist oilpainting
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Chassidisk rabbi, olja på duk, signerad W Ot-Zukowski, a tergo daterad 1976, 41 x 32 cm
Unknown artist, hasidic rabbi, oil on canvas, dated 1976, 41 x 32 cm
Föremålet ingår i tema Judaica
313838
2015-06-01