Kommod jugend Godspiltgården

Kommod jugend Godspiltgården
Kommod jugend Godspiltgården
Kommod jugend Godspiltgården
Kommod jugend Godspiltgården
Kommod jugend Godspiltgården
Kommod jugend Godspiltgården
Kommod jugend Godspiltgården
Kommod jugend Godspiltgården

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KOMMOD, omkring 1900, jugend, skiva och uppsats i marmor, imitationsbemålad, beslag i mässingm höjd ca 100, 65x50 cm
PROVENIENS: Godspiltgården, Grufan, Dala-Järna

Ytskador

313840

2015-06-01