Pottstol 1800-tal Godspiltgården
2015-06-01
313841
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
POTTSTOL, 1800-tal, bemålad, sitthöjd ca 48 cm
PROVENIENS: Godspiltgården, Grufan, Dala-Järna
Sits med skada