Unknown artist mixed-media
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, Chanukka-ljusstake, blandteknik, otydligt signerad, daterad 1945, 32 x 42 cm
Unknown artist, chanukka-candle, mixed media, unclear signature, dated 1945, 32x42 xm
Föremålet ingår i tema Judaica
313848
2015-06-01