Unknown artist mixed-media

Unknown artist mixed-media
Unknown artist mixed-media
Unknown artist mixed-media
Unknown artist mixed-media

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, Chanukka-ljusstake, blandteknik, otydligt signerad, daterad 1945, 32 x 42 cm

Unknown artist, chanukka-candle, mixed media, unclear signature, dated 1945, 32x42 xm
Föremålet ingår i tema Judaica

313848

2015-06-01