Unknown artist oilpainting
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, Chassidisk rabbi, otydligt signerad, olja på pannå, 21 x 16 cm
Unknown artist, 2000 century, hasidic rabbi, oil on panel, unclear signature, 21 x 16 cm
Föremålet ingår i tema Judaica
313859
2015-06-01