Witold Palka oilpainting

Witold Palka oilpainting
Witold Palka oilpainting
Witold Palka oilpainting
Witold Palka oilpainting
Witold Palka oilpainting
Witold Palka oilpainting

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

WITOLD PALKA (Polen 1928-2013), Klezmerorkester, signerad och daterad Palka.W 1980, olja på duk, 49 x 59 cm

Klezmerorchestra, signed and dated Palka W 1980, oil on canvas, 49 x 59 cm
Föremålet ingår i tema Judaica

313883

2015-06-01