Witold Palka oilpainting
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
WITOLD PALKA (Polen 1928-2013), Klezmerorkester, signerad och daterad Palka.W 1980, olja på duk, 49 x 59 cm
Klezmerorchestra, signed and dated Palka W 1980, oil on canvas, 49 x 59 cm
Föremålet ingår i tema Judaica
313883
2015-06-01