Klubbat för:
650 SEK
2 000 SEK
MÅNBORD, 1 par, 1800-talets andra hälft, imitationsbemålat, svarvade ben, höjd ca 47, 132x66 cm
PROVENIENS: Godspiltgården, Grufan, Dala-Järna
Skador, färgbortfall
313890
2015-06-01