Månbord 1800-talets andra hälft Godspiltgården

Klubbat för:

650 SEK

2 000 SEK

MÅNBORD, 1 par, 1800-talets andra hälft, imitationsbemålat, svarvade ben, höjd ca 47, 132x66 cm
PROVENIENS: Godspiltgården, Grufan, Dala-Järna

Skador, färgbortfall

313890

2015-06-01