Månbord 1800-talets andra hälft Godspiltgården

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MÅNBORD, 1800-talets andra hälft, delvis imitationsbemålat, svarvade ben, höjd ca 75, 116x58 cm
PROVENIENS: Godspiltgården, Grufan, Dala-Järna

Skador, ytskador

313894

2015-06-01