Bord Dux

Bord Dux
Bord Dux
Bord Dux
Bord Dux

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

DUX, bord, "Pronto", kromad stomme med lös glasskiva, höj och sänkbart, diameter ca 51 cm

Slitage, bucklor i fot

313895

2015-06-01