Konstantin Szewczenko oilpainting

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KONSTANTIN SZEWCZENKO (Polen, 1915-1991), Chassidisk rabbin, signerad, olja på duk, 52 x 41,5 cm

Hasidic rabbi, signed, oil on canvas, 52 x 41,5 cm
Föremålet ingår i tema Judaica

313904

2015-06-01