Klockkedjor

Klockkedjor
Klockkedjor
Klockkedjor
Klockkedjor
Klockkedjor
Klockkedjor

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CHATELAINE, 2 st, hårarbete, delvis med beslag av 18 k guld, otydliga stämplar, Malmö, sannolikt längd 1880-tal, ca 19-30 cm

313915

2015-05-31