Eschenbach matservis

Eschenbach matservis
Eschenbach matservis
Eschenbach matservis
Eschenbach matservis
Eschenbach matservis
Eschenbach matservis
Eschenbach matservis
Eschenbach matservis

Klubbat för:

850 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

ESCHEBNBACH, matservis, 55 dlr, "Roswitha", bestående av: såsskål, 6 uppläggningsfat, 2 skålar, 11 tallrikar (diameter 24), 11 djupa tallrikar, 12 förrättstallrikar, 12 desserttallrikar

Kuntoraportti

Förgyllning med slitage

313919

Päivämäärä:

2015-05-31