Miniatyrer 14 st bla Friberg

Miniatyrer 14 st bla Friberg
Miniatyrer 14 st bla Friberg
Miniatyrer 14 st bla Friberg
Miniatyrer 14 st bla Friberg
Miniatyrer 14 st bla Friberg
Miniatyrer 14 st bla Friberg
Miniatyrer 14 st bla Friberg
Miniatyrer 14 st bla Friberg

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MINIATYRER, 14 st, keramik, 2 st signerade Friberg, bla Johan Andersson Höganäs mfl, höjd 1,5-5 cm, 2 med nagg/skada medföljer Friberg/Stig L

313943

2015-05-31