Max Marcus oljemålning

Max Marcus oljemålning
Max Marcus oljemålning
Max Marcus oljemålning
Max Marcus oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MAX MARCUS, (1879-1955): "Tjockö", signerad och daterad Max Marcus 1932, olja på duk, ca 72x66 cm

313945

2015-05-31