Peter Dahl litografi
2015-06-04
313967
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934), Fredmans Epistel nr 4, ur Fredmans epistlar, litografi, signerad Peter Dahl, ca 42,5 x 29 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.
Ej examinerad ur ram