asd

asd
asd
asd
asd
asd
asd
asd
asd
asd
asd

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ETERNA, KRONOMETER STOCKHOLM, stål / gulddoublé, automatiskt urverk, plexiglas, läderarmband, cal: 1428 U resp ETA 2481, diameter 33 resp 34 mm

Kronometer stockholm med slitage och skador

313969

2015-05-31