Armbandsur 3 st bl a Tärnan

Armbandsur 3 st bl a Tärnan
Armbandsur 3 st bl a Tärnan
Armbandsur 3 st bl a Tärnan
Armbandsur 3 st bl a Tärnan
Armbandsur 3 st bl a Tärnan
Armbandsur 3 st bl a Tärnan
Armbandsur 3 st bl a Tärnan
Armbandsur 3 st bl a Tärnan
Armbandsur 3 st bl a Tärnan
Armbandsur 3 st bl a Tärnan

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 800 SEK

TÄRNAN, EIGER, LUC, herrarmbandsur, stål / gulddoublé, mekaniskt urverk, plexiglas, läderarmband, diameter 33-35 mm

Slitage och skador

313970

2015-05-31