Diverse porslin Kina

Diverse porslin Kina
Diverse porslin Kina
Diverse porslin Kina
Diverse porslin Kina
Diverse porslin Kina
Diverse porslin Kina
Diverse porslin Kina
Diverse porslin Kina
Diverse porslin Kina
Diverse porslin Kina
Diverse porslin Kina
Diverse porslin Kina
Diverse porslin Kina
Diverse porslin Kina
Diverse porslin Kina
Diverse porslin Kina
Diverse porslin Kina
Diverse porslin Kina

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅL med figur inuti, TALLRIKAR, 3+1 st, ASSIETTER, 2 st, TEKANNA, porslin, Kina, 1800-tal, ASK med lock, SKEDFAT, emalj, Kina, tekannans höjd 11 cm

Skador

313977

2015-06-02