Hörnskåp 1800-tal

Hörnskåp 1800-tal
Hörnskåp 1800-tal
Hörnskåp 1800-tal
Hörnskåp 1800-tal
Hörnskåp 1800-tal
Hörnskåp 1800-tal
Hörnskåp 1800-tal
Hörnskåp 1800-tal
Hörnskåp 1800-tal
Hörnskåp 1800-tal

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÖRNSKÅP, 1700-tal, monogramsignerad IDS, originallås, datering 1787, separat benställning, bemålade, höjd ca 161, djup 40 cm

Senare bemålad, senare benställning

313978

2015-06-02