Tennfat Svenskt Tenn

Tennfat Svenskt Tenn
Tennfat Svenskt Tenn
Tennfat Svenskt Tenn
Tennfat Svenskt Tenn
Tennfat Svenskt Tenn
Tennfat Svenskt Tenn
Tennfat Svenskt Tenn
Tennfat Svenskt Tenn

Klubbat för:

350 SEK

800 SEK

SVENSKT TENN, fat, 2 st., 1927, tenn, märkta Svensk Tenn Stockholm, diameter ca 21,5 cm

Slitage, smärre bucklor

313992

2015-06-02