Vas i glas Sven-Åke Carlsson (konstglas)

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN-ÅKE CARLSSON, vas, signerad, daterad Transjö -97 S-Å Carlsson, polykrom dekor, höjd 33 cm, diameter 18 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.

314009

2015-06-05