Bestick Rosenholm

Bestick Rosenholm
Bestick Rosenholm
Bestick Rosenholm
Bestick Rosenholm
Bestick Rosenholm
Bestick Rosenholm
Bestick Rosenholm
Bestick Rosenholm

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BESTICK, 31 dlr, silver, GAB, Stockholm 1950/60-tal, Rosenholm, bestående av: 12 smörgåsgafflar, 11 smörgåsknivar, 2 kaffeskedar, matkniv, matgaffel, matsked, bordskniv, bordsgaffel, bordssked, knivarna med rostfritt blad, total vikt ca 1000 g

5 st med inskription, bruksslitage

314039

2015-06-02