Frukt/kakfat Rörstrand
Klubbat för:
550 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
RÖRSTRAND, fruktfat, porslin, hög profilerad fot med genombruten dekor på utsvängd platta, stämplad Rörstrand, 1890-tal, höjd 20 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.
Kuntoraportti
314041
Päivämäärä:
2015-06-05