Frukt/kakfat Rörstrand

Frukt/kakfat Rörstrand
Frukt/kakfat Rörstrand
Frukt/kakfat Rörstrand
Frukt/kakfat Rörstrand
Frukt/kakfat Rörstrand
Frukt/kakfat Rörstrand
Frukt/kakfat Rörstrand
Frukt/kakfat Rörstrand

Klubbat för:

550 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

RÖRSTRAND, fruktfat, porslin, hög profilerad fot med genombruten dekor på utsvängd platta, stämplad Rörstrand, 1890-tal, höjd 20 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.

Kuntoraportti

314041

Päivämäärä:

2015-06-05