Stolar 1800-tal Godspiltgården
2015-06-01
314043
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
STOLAR, 4 st, 1800-tal, furu
PROVENIENS: Godspiltgården, Grufan, Dala-Järna