Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅLAR, 5 st., silver, 1900-talets första hälft, bl.a. GAB, höjd ca 3,5-6,5 cm, vikt ca 570 g
Gravyr, slitage, smärre bucklor
314045
2015-06-02
Gör en kostnadsfri värdering här