SIlverskålar

SIlverskålar
SIlverskålar
SIlverskålar
SIlverskålar
SIlverskålar
SIlverskålar

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅLAR, 5 st., silver, 1900-talets första hälft, bl.a. GAB, höjd ca 3,5-6,5 cm, vikt ca 570 g

Gravyr, slitage, smärre bucklor

314045

2015-06-02