Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
POTTSKÅP, 1800-tal, furu, höjd 80, 45x44 cm, emaljerat handfat medföljer
PROVENIENS: Godspiltgården, Grufan, Dala-Järna
Zustandsbeschreibung
Slitage
314060
2015-06-01
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner