Pottskåp 1800-tal Godspiltgården

Klubbat för:

350 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

POTTSKÅP, 1800-tal, furu, höjd 80, 45x44 cm, emaljerat handfat medföljer
PROVENIENS: Godspiltgården, Grufan, Dala-Järna

Zustandsbeschreibung

Slitage

314060

2015-06-01