Pottskåp 1800-tal Godspiltgården

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

POTTSKÅP, 1800-tal, imitationsmåleri, höjd 78, 44x37 cm
PROVENIENS: Godspiltgården, Grufan, Dala-Järna

Diverse skador, trasiga gångjärn

314063

2015-06-01