Sybord 1800-tal empire
Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SYBORD, 1800-tal, empire, fanérad i mahogny med intarsia, inredd under lock med fack, underdel med fotkudde i läderimitation, sidostycken i lyrform, höjd 76, 53 x 37 cm, nyckel finns
Bruksslitage, renoverad
314064
2015-06-02