Sybord 1800-tal empire

Sybord 1800-tal empire
Sybord 1800-tal empire
Sybord 1800-tal empire
Sybord 1800-tal empire
Sybord 1800-tal empire
Sybord 1800-tal empire
Sybord 1800-tal empire
Sybord 1800-tal empire
Sybord 1800-tal empire
Sybord 1800-tal empire
Sybord 1800-tal empire
Sybord 1800-tal empire

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SYBORD, 1800-tal, empire, fanérad i mahogny med intarsia, inredd under lock med fack, underdel med fotkudde i läderimitation, sidostycken i lyrform, höjd 76, 53 x 37 cm, nyckel finns

Bruksslitage, renoverad

314064

2015-06-02