Handsvarvar och verktyg allmoge

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANDSVARVAR, 2 st, TÄNGER, YXA, SAX, mm. 1700/1800-tal, trä och smide

Skador och lagningar

314089

2015-06-02