Ljuskrona oscariansk

Ljuskrona oscariansk
Ljuskrona oscariansk
Ljuskrona oscariansk
Ljuskrona oscariansk

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LJUSKRONA, oscariansk, för 12 ljus, förgylld och bronserad dekor av vindruvsklasar samt bladverk, diameter ca 84, höjd ca 95 cm

Slitage, senare ljusmanschetter medföljer

314105

2015-06-02