Skrivbord i rokokostil
2015-06-02
314115
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SKRIVBORD, rokokostil, 1900-talets första hälft, bemålat, lådor i sarg, svängda ben, höjd ca 74, 59x111 cm, nyckel finns
Slitage, ommålat, mittenlåda saknar lås