Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FAT, 2 st, SKÅL, silver, 1900-tal, bl.a. C.G. Hallberg och C. HOFF, skålens höjd ca 5,5, diametern ca 16-20 cm, vikt ca 410 g
Faten med gravyr, slitage
314117
2015-06-02
Gör en kostnadsfri värdering här