Vas C.G.Hallberg
2015-06-02
314120
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
VAS, silver, C. G. Hallberg, Stockholm 1934, med graverad dekor, höjd ca 2,5 cm, vikt ca 345 g
Bucklor, med gåvogravyr, slitage