Vas C.G.Hallberg

Vas C.G.Hallberg
Vas C.G.Hallberg
Vas C.G.Hallberg
Vas C.G.Hallberg

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 800 SEK

VAS, silver, C. G. Hallberg, Stockholm 1934, med graverad dekor, höjd ca 2,5 cm, vikt ca 345 g

Bucklor, med gåvogravyr, slitage

314120

2015-06-02