Soffbord Börge Mogensen

Soffbord Börge Mogensen
Soffbord Börge Mogensen
Soffbord Börge Mogensen
Soffbord Börge Mogensen
Soffbord Börge Mogensen
Soffbord Börge Mogensen
Soffbord Börge Mogensen
Soffbord Börge Mogensen
Soffbord Börge Mogensen
Soffbord Börge Mogensen

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÖRGE MOGENSEN, soffbord, Fredericia Stolefabrik, Danmark, brännmärkt, 1900-talets andra hälft, 89 x 90 cm, höjd 54 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.

Bruksslitage

314130

2015-06-08