Oidentifierad konstnär oilpainting

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), Rabbi studerandes talmud, signerad a van Loom, olja på pannå, 19 x 26 cm
Rabbi in talmud studies, signed a van Loom, oil on panel, 19 x 26 cm

314144

2015-06-01