Unknown artist oilpainting

Unknown artist oilpainting
Unknown artist oilpainting
Unknown artist oilpainting
Unknown artist oilpainting
Unknown artist oilpainting
Unknown artist oilpainting

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Skrivande rabbin, signerad och otydligt daterad M Bardon, olja på duk, 29 x 39 cm
Writing rabbi, signed M Bardon, oil on canvas, 29 x 39 cm
Föremålet ingår i tema Judaica

314147

2015-06-01