Unknown artist oilpainting
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Skrivande rabbin, signerad och otydligt daterad M Bardon, olja på duk, 29 x 39 cm
Writing rabbi, signed M Bardon, oil on canvas, 29 x 39 cm
Föremålet ingår i tema Judaica
314147
2015-06-01