Kaffeservis Bind och Gröndal

Kaffeservis Bind och Gröndal
Kaffeservis Bind och Gröndal
Kaffeservis Bind och Gröndal
Kaffeservis Bind och Gröndal
Kaffeservis Bind och Gröndal
Kaffeservis Bind och Gröndal
Kaffeservis Bind och Gröndal
Kaffeservis Bind och Gröndal
Kaffeservis Bind och Gröndal
Kaffeservis Bind och Gröndal

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BING & GRÖNDAHL, kaffeservis, 25 dlr,1900-talets andra hälft, bestående av: 10 kaffekoppar med fat, 13 assietter, 2 extra fat medföljer

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.

Nagg

314148

2015-06-05