Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BING & GRÖNDAHL, kaffeservis, 25 dlr,1900-talets andra hälft, bestående av: 10 kaffekoppar med fat, 13 assietter, 2 extra fat medföljer
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.
Nagg
314148
2015-06-05
Gör en kostnadsfri värdering här