Unknown artist oilpainting
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-talets första hälft, Rabbi läsandes talmud, otydligt signerad, olja på duk, 65 x 53 cm
Unknown artist, 2000 century, rabbi reading talmud, oil on canvas, 65 x 53 cm
Föremålet ingår i tema Judaica
314166
2015-06-01