Unknown artist oilpainting

Unknown artist oilpainting
Unknown artist oilpainting
Unknown artist oilpainting
Unknown artist oilpainting
Unknown artist oilpainting
Unknown artist oilpainting

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-talets första hälft, Rabbi läsandes talmud, otydligt signerad, olja på duk, 65 x 53 cm
Unknown artist, 2000 century, rabbi reading talmud, oil on canvas, 65 x 53 cm
Föremålet ingår i tema Judaica

314166

2015-06-01