Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ALBERT T KJELLBERG (1808-1857): Historisk scen, signerad och daterad A. T. Kjellberg 1833, olja på duk, ca 130x106 cm, dubblerad
Dukskador, retuscher
314170
2015-06-03
Gör en kostnadsfri värdering här