Albert T Kjellberg

Albert T Kjellberg
Albert T Kjellberg
Albert T Kjellberg
Albert T Kjellberg
Albert T Kjellberg
Albert T Kjellberg

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ALBERT T KJELLBERG (1808-1857): Historisk scen, signerad och daterad A. T. Kjellberg 1833, olja på duk, ca 130x106 cm, dubblerad

Dukskador, retuscher

314170

2015-06-03